REKLAMA

Najlepsi w powiecie z bezpieczeństwa

Autor: Admin Admin

Powiat | Czwartek, 11 maj 2017 20:07

Drużyny Szkoły Podstawowej z Olszanki oraz Zespołu Szkół w Bosewie Starym okazały się najlepsze w  Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. To one reprezentować będą powiat wyszkowski w eliminacjach wojewódzkich.

Powiatowe eliminacje przeprowadzono 10 maja na terenie WOSiR. W turnieju rywalizowało czterdziestu dwóch uczestników - uczniów szkół podstawowych i gimnazjów ze wszystkich gmin powiatu wyszkowskiego. Aby pokonać konkurencję, uczestnicy musieli wykazać się doskonałą wiedzą teoretyczną z zakresu przepisów ruchu drogowego, umiejętnościami praktycznymi, które prezentowali na torze przeszkód oraz wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Najlepszą na poziomie gimnazjalnym okazała się drużyna Zespołu Szkół w Starym Bosewie w składzie: Mariusz Akier, Paulina Poleska, Mateusz Poleski. Drugie miejsce zajęło Gimnazjum nr 3 w Rybienku Leśnym w składzie: Jakub Gołębiewski, Julia Prusik, Piotr Tarnożek. Zaś na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie w składzie: Jakub Przybysz, Tobiasz Wiśniewski, Michał Szydlik.

Szkoły gimnazjalne - klasyfikacja końcowa:

I miejsce -  Zespół Szkół w Bosewie Starym

II miejsce - Gimnazjum nr 3 w Rybienku Leśnym

III miejsce - Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie

IV miejsce - Publiczne Gimnazjum w Brańszczyku

V miejsce - Publiczne Gimnazjum w Rząśniku

VI miejsce - Publiczne Gimnazjum w Zabrodziu

 

W kategorii szkół podstawowych na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Olszance w składzie: Magdalena Czyż, Amelia Skoczeń, Mateusz Mielczarczyk, Krzysztof Gołdys. Drugie miejsce wywalczyła drużyna w składzie: Agnieszka Kurowska, Oliwia Nasiadka, Dawid Majer, Szymon Rosłoniec ze Szkoły Podstawowej w Trzciance. Trzeci miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Porządziu - Wiktoria Deptuła, Nikola Olender, Bartosz Krukiel, Jakub Kępka. 

Szkoły  podstawowe - klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Olszance

II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Trzciance

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porządziu

IV miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Dębinkach

V miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Długosiodle

VI miejsce - Szkoła Podstawowa w Leszczydole Starym.

Najepszymi zawodnikami turnieju zostali: Wiktor Szymański ze Szkoły Podstawowej w Długosiodle oraz Jakub Gołębiewski z Gimnazjum nr 3 w Rybienku Leśnym.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe. Podziękowania i gratulacje dla uczniów i ich opiekunów przekazał zastępca komendanta powiatowego policji w Wyszkowie mł. insp. Zbigniew Zięcina oraz wicestarosta Adam Mróz. Turniej zorganizowano przy współpracy Kuratorium Oświaty w Warszawie – Delegatura w Ostrołęce. W przeprowadzeniu konkursu policjantom pomagali uczniowie klasy pierwszej o profilu policyjnym z IV Liceum Ogólnokształcącego w Wyszkowie.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Usługi branżowe
"LEK-MET" Andrzej Wrzesiński - Skup Złomu Stalowego i Metali Kolorowych

Leśna 40 (obok Cynkometu) 07-202 Wyszków

[email protected]

29-742-30-14, 797-633-676

www.lekmet.pl

Moda i uroda
LÚA Butik odzieżowy dla kobiet

ul. 11 Listopada 29 07-200 Wyszków

[email protected]

530-954-500

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA