REKLAMA

REKLAMA

SOSW walczy o pracownię multimedialną

Autor: Admin Admin

Nauka | Środa, 20 lis 2013 10:06

Podopieczni Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie walczą o nowoczesną pracownię multimedialną w konkursie "Tesco dla szkół - talent do niemarnowania". Na film stworzony przez "Wesołe Skrzaty" możecie głosować do 16 grudnia.

Nauka

Głównym zadaniem zespołów było nakręcenie 2-minutowego filmu, który będzie promował główną ideę konkursu - niemarnowanie żywności. Tak jak w latach ubiegłych - o wyborze zwycięzców będą decydowały zarówno wyniki głosowania, jak i głosy jurorów. Wśród tegorocznych nagród znalazły się:

- 3 szkoły, które zdobędą najwięcej punktów na etapie głosowania oraz 7 szkół, które zwyciężą w kategoriach tematycznych, otrzyma nowoczesne pracownie multimedialne,

- 16 szkół, które zbiorze najwięcej głosów w swoich województwach, otrzyma wyposażenie szkolnej sali kinowej,

- dodatkową nagrodą przewidzianą przez "British Council" dla szkoły, która zwycięży w konkursie na „Najlepszy film anglojęzyczny”, są zajęcia z native speakerem.

- ponadto partner konkursu, "Żywiec Zdrój", przyzna wybranym szkołom dodatkowe nagrody w postaci zapasu wody mineralnej.

 

Aby zagłosować na film, należy zalogować się na stronie: www.tescodlaszkol.pl, wyszukać film poprzez wpisanie odpowiedniego województwa i powiatu oraz zagłosować na "Wesołe Skrzaty".

 

Głosujemy!

 

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA