Pasowanie w "Mikołajku"

Blisko 30 przedszkolaków przystąpiło do pasowania w Przedszkolu „Mikołajek” w Lucynowie Dużym. Uroczystość poprowadziła dyrektor przedszkola Maria Michalska.

czytaj więcej »

Pasowanie w "Mikołajku"

Ten dzień jest jak...

"Zacną rzeczą jest uczyć się lecz zacniejszą nauczać" – to motto Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej, który świętowano w Zespole Szkół nr 1 w Wyszkowie 13 października.  

czytaj więcej »

Ten dzień jest jak niedziela...

Przewodnicy i...

Nauczycieli - przewodników w drodze do wiedzy, nauczycieli - mistrzów wspierających rozwój człowieka nagrodził z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Wyszkowa. 

czytaj więcej »

Przewodnicy i mistrzowie nagrodzeni

To Wasza szkoła!

Oficjalne w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie przyjętych zostało 11 października ponad sześćdziesięciu pierwszoklasistów. Przed nimi osiem lat nauki w zreformowanej szkole...

czytaj więcej »

To Wasza szkoła!

Polsko-niemiecka...

Uczniowie z Friedrich-Elvers-Schule w Heide goszczą w Szkole Podstawowej nr 5 w Wyszkowie. Wymiana polsko - niemiecka odbywa się już po raz drugi. 

czytaj więcej »

Polsko-niemiecka współpraca SP nr 5

Aktywne Koło...

Koło Wolontariatu działające w Szkole Podstawowej w Leszczydole-Nowinach pod opieką Iwony Ochmańskiej działa niezwykle aktywnie. Organizuje i przeprowadza wiele szkolnych i środowiskowych akcji....

czytaj więcej »

Aktywne Koło Wolontariatu z Leszczydołu
Dołącz do
swoich znajomych!