Specjalista ds. marketingu

Indeco S.A. jest wiodącym producentem najwyższej jakości systemów do szaf, garderób i zabudów na wymiar. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Karpin, koło Radzymina.

Opis stanowiska:

realizacja projektów marketingowych on-line i off-line,
redagowanie treści i tworzenie tekstów marketingowych,
przygotowywanie prezentacji i materiałów graficznych,
koordynowanie strony internetowej i jej zawartości,
współpraca z portalami i pismami o tematyce meble - wnętrza,
udział w organizacji szkoleń, eventów oraz imprez integracyjnych,
współpraca z działem handlowym
udział w budowaniu wizerunku marki INDECO S.A. na rynku polskim,
bieżące raportowanie i analizy

Wymagania:

wykształcenie wyższe kierunkowe,
min. 2 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie,
znajomość technik i narzędzi marketingowych,
kreatywność oraz wyczucie estetyki,
sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
znajomość MS Office,
wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

umowę o pracę,
stałe godziny pracy,
dofinansowanie zajęć sportowych,
samodzielną i odpowiedzialną pracę,
udział w tworzeniu nowych projektów i możliwość realizacji własnych pomysłów,
pracę w środowisku opartym na współpracy, wzajemnym szacunku i zaangażowaniu,
atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Indeco S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wynagrodzenie
do uzgodnienia
Zgłoszone: 18-05-2017

do końca: 9 dni, 9 godzin

Monika Indeco S.A.

tel: 600-433-888
ul. Firmowa 1
05-252 Dąbrówka

Zgłoszenie aplikacji
Aby dodać swoją aplikacje musisz być zalogowany!

Dołącz do
swoich znajomych!