e27ef54a2160784f125c64da86a791f3.jpg

Specjalista ds. eksportu

Indeco SA jest wiodącym producentem najwyższej jakości systemów do szaf, garderób i zabudów na wymiar.

Miejsce pracy: Karpin (pow. wołomiński)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
Zarządzanie powierzonym obszarem sprzedaży
Kontrola warunków współpracy
Zarządzanie kontaktami w oparciu o system CRM
Zaangażowanie, samodyscyplina i umiejętności organizacyjne

Wymagania:

Minimum 5-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży
Wysokie umiejętności interpersonalne
Doskonałe umiejętności negocjacyjno-sprzedażowe
Silne nastawienia na cel i wewnętrzna motywacja, dynamika działania, samodzielność
Prawo jazdy
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży akcesoriów meblowych i systemów drzwi przesuwnych
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego i rosyjskiego ( co najmniej dwóch języków spośród wymienionych) w mowie i piśmie

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie doświadczenia w realizacji odpowiedzialnych zadań
Pracę w zespole w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Motywacyjny system wynagrodzenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wynagrodzenie
do uzgodnienia
Zgłoszone: 18-05-2017

do końca: -5 sekund

Monika Indeco S.A.

tel: 600-433-888
ul. Firmowa 1
05-252 Dąbrówka

Zgłoszenie aplikacji
Aby dodać swoją aplikacje musisz być zalogowany!

Dołącz do
swoich znajomych!