68489a13471d9db8497bd94de21042a5.jpg

dnia | tygodnia | miesiaca | roku

Szukana fraza:

Data publikacji:

Znaleziono 25 wpisów

W słoneczną niedzielę, 11 czerwca 2017 roku Grupa Rowerowa Wyszków Moje Miasto zaplanowała wycieczkę do Małopola na kawę w Maku. Niemałą niespodzianką była wizyta wyszkowskiej policji, która wręczyła wszystkim uczestnikom tejże wycieczki, odblaskowe kamizelki. Pani Marta Gierlicka przypomniała nam zasady bezpiecznej jazdy na rowerach, wzajemnym szacunku i respektowania praw pieszego, rowerzysty i kierowcy.

W czwartkowy wieczór Klub Przyjaciół Wyszkowa zaprosił na spotkanie z podróżnikiem Piotrem Maciejukiem w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej.

22 kwietnia odbyły się warsztaty fotografii przyrodniczej w Nadleśnictwie Wyszków w tamtejszym Ośrodku Szkoleniowym. Warsztaty rozpoczęły się od części teoretycznej, które poprowadziła Marta Baranowska. Po wysłuchaniu wykładu nastąpiła część terenowa czyli zastosowanie wiedzy i umiejętności w praktyce.

Wracam tam, gdzie zaczęła się moja historia… Te słowa pisarki Ilony Gołębiewskiej można uznać za hasło jej spotkania autorskiego, które odbyło się w dniu 6 kwietnia w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. C Norwida w Wyszkowie. Na spotkanie bardzo licznie przybyli mieszkańcy Wyszkowa i okolic, by przekonać się dlaczego autorka postanowiła osadzić fabułę swojej powieści w rodzinnych stronach. Wśród wielu znamienitych gości był również Burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski.

Pierwszą kwietniową słoneczną niedzielę postanowiliśmy spędzić na rowerach, a że u nas od słów do czynów krótka droga, więc tuż przed godziną 11 zebrało się na placu przed WOK Hutnik 17 spragnionych kręcenia na rowerach. Szybko pokonaliśmy odcinek Wyszków – Ochudno – Porządzie, zatrzymując się na krótki odpoczynek pod dębem zwanym „Wieszatiel”.

Dołącz do
swoich znajomych!