Jolanty, Łukasza, Olimpii
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Remis po dramatycznej końcówce

2017-04-15 14:41:36

Bug Wyszków zremisował 2:2 z MKS Przasznysz w meczu IV ligi. Gola na wagę remisu strzelił w doliczonym czasie gry z rzutu karnego Piotr Bazler.

Tak jak ostatnio zmienna jest pogoda, tak faluje również gra piłkarzy Bugu Wyszków. W Wielki Piątek do Wyszkowa zawitała ekipa MKS-u Przasnysz. Aura nie rozpieszczała piłkarzy, a zwłaszcza kibiców. Spotkanie zdecydowanie lepiej otworzyli zawodnicy Stefana Liszewskiego. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola dla gospodarzy strzelił Łukasz Kowalczyk. Wyszkowianie po zdobyciu bramki oddali pole rywalowi. Zespół z Przasnysza miał coraz więcej sytuacji. W 40. minucie goście doprowadzili do remisu.
W drugiej połowie znowu bardziej aktywni byli przyjezdni i to oni w 60. minucie spotkania wyszli na prowadzenie. Taki stan rzeczy utrzymywał się do 94. minuty gry. W ostatniej akcji w pole karne powędrował bramkarz Bugu - Paweł Bełsznowski, który został sfaulowany. A sędzia podyktował rzut karny. Do jedenastki podszedł najbardziej doświadczony piłkarz Bugu Piotr Bazler, który pewnie ją wykorzystał. Uratowany punkt jest dla Bugu niezwykle ważny, chociaż podopieczni Stefana Liszewskiego apytety mieli znacznie większe. W następnej kolejce do Wyszkowa przyjedzie lider IV ligi - Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 22 kwietnia o godz. 16.00.

Bug – MKS Przasnysz 2:2 (1:1)

Gole dla Bugu: Kowalczyk, Bazler.

Bug: P. Błesznowski - R. Nogaj, K. Kaput, P. Kostrzanowski, B. Rejnuś (70. D. Modzelan) - A. Majczyna, Marcin Rosiński, P. Bazler, M. Bala  (70. Ł. Łada) -  P. Połodziuk, Ł. Kowalczyk (88. M. Paradowski)

Przeczytaj również
Za piłkarzami seniorów WKS-u Rząśnik bardzo dobra runda. W rozgrywkach B-klasy podopieczni Marka Kucharczyka wygrali 10 z 11 rozegranych spotkań i są niekwestionowanym liderem tabeli.

2017-12-15 09:30:00

Piłkarki Loczków mają za sobą bardzo dobrą rundę jesienną. Wyszkowianki szturmem zdobywały drugoligowe boiska. Plasują się na czwartym miejscu w ligowej tabeli.