REKLAMA

REKLAMA

Pomagamy Nowakom

Autor: Admin Admin

Powiat | Niedziela, 17 gru 2017 08:20

Trwa akcja pomocy dla rodziny Anety i Michała Nowaków z dziećmi, których dotknęła tragedia w tym przedświątecznym czasie. Na skutek pożaru w nocy 14 grudnia stracili część domu. Pieniądze dla rodziny można wpłacać na specjalne konto, a 18 grudnia zbiórkę będą prowadzili wolontariusze w Szkole Podstawowej w Somiance. 

Powiat

Pożar wybuchł o godzinie 22.00, gdy rodzina przygotowywała się do snu. Zapaliła się stara instalacja elektryczna. Rodzice z dwójką dzieci, Dawidem i Nadią, zdążyli uciec. Na miejscu pożaru w akcji trwającej około 3,5 godziny brało udział 31 strażaków. Z pożaru domu ocalały jedynie salon i kuchnia. Rodzina znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Od piątku trwają prace porządkowe, Nowakowie spieszą się, by zdążyć przed świętami. Potrzebne jest wsparcie finansowe. W pomoc Nowakom zaangażowała się społecznośc gminy Somianka. 

W poniedziałek 18 grudnia na każdej przerwie wolontariusze w Szkole Podstawowej w Somiance będą zbierać pieniądze, by wspomóc rodzinę Dawida i Nadii. Pomoc finansowa może zostać przekazana także na konto:

 

Parafia Rzymskokatolicka w Barcicach z siedzibą w Somiance

Tytuł wpłaty: "Darowizna dla poszkodowanych w pożarze Nowaków"

Nr rachunku: 95 8923 1076 0602 9896 2006 0001

 

Informacje na FB: https://www.facebook.com/events/195859830990119/ 

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Ubezpieczenia
Multiagencja Ubezpieczeniowa - JANINA NOGA

ul. Pułtuska 133/10 07-200 Wyszków

[email protected]

608 554 520, 29 743 34 01

www.ubezpieczeniawyszkow.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA