REKLAMA

REKLAMA

Pasowanie na Przedszkolaka w „Kotkach” i „Jagódkach”

Autor: Admin Admin

Nauka | Środa, 29 paź 2014 09:01

23 i 27 października w Przedszkolu nr 9 w Wyszkowie odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka” dzieci z grup 4-latki „Kotki” i 3-latki „Jagódki”. 

Był to szczególny dzień dla maluchów, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Mali artyści swój pierwszy występ publiczny przed licznie zgromadzą publicznością mają już za sobą. Śpiewanie, recytowanie wierszy i taniec nie sprawiały im trudności.
Kolejnym punktem uroczystości było przejście przez „balonową bramę” symbolizującą przekroczenie progu przedszkola. Po części artystycznej dyrektor przedszkola – pani Ewa Karpińska mianowała każde dziecko na przedszkolaka za pomocą kolorowego lizaka.
Na pamiątkę wszyscy otrzymali dyplom i drobny upominek. Słodkim zakończeniem uroczystości była degustacja grupowego tortu.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

"Współpraca nie funkcjonuje zgodnie z założeniami koalicyjnymi i oczekiwaniami". Radni ogłaszają koniec koalicji z burmistrzem

słabe to

Kilka wydarzeń kulturalnych, konferansjerka burmistrza i otoczenie się dworem nowych i starych potakiwaczy to zbyt mało na rok nowego burmistrza i zmian, które miały nastąpić. Miały być rozwiązywane problemy a nawet nie potrafi nowa władza zorganizować remontu urzędu, że urzędnicy gminni stali w kolejce do toi toi przy parku za własną potrzebą. Dobrze, że drony nie nadleciały nad Wyszków i nie widziały tych śmiesznych scen. Co do inwestycji to nawet trudno coś dobrego powiedzieć. Kawałek Pułtuskiej kończony w zimie, paraliż komunikacyjny bez dobrej organizacji drogowej. Jeszcze na początku kadencji burmistrz obiecał, że zrobi rondo na skrzyżowaniu Sikorskiego i Pułtuskiej, nikt nie spodziewał się cudów ale mając ekipę z Mazowieckiego Zarządu Dróg, którzy modernizują drogę w okolicach Łosinnego a niedawno robią rondo w centrum i ulicę Sowińskiego, to mogli skonsultować projekty i zagadać o pieniądze w najbliższym budżecie na tą inwestycję. Podobnie z wyśmiewanym mostem, który poprzedni rząd chciał budować w okolicach Somianki. Burmistrz nawet się tym nie zainteresował a przecież ten kierunek odblokowałby częściowo korki w Wyszkowie. Dlaczego most na Narwi powstaje a korzystny most na Bugu już nie, ale burmistrz na to nie ma głowy. Dlaczego nadal nie ma wodociągu miejskiego w Kamieńczyku? Inne inwestycje też zaniedbane i starzy jego naczelnicy i doradcy platformerscy, a nie z swojej drużyny niewiele w tych tematach myślą. Po co jak nie ma odważnych dyspozycji. Znowu się nie da jak za poprzedniej ekipy Nowosa.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA