18 listopada na ul. Kościuszki w Wyszkowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca Hondy Civic, mieszkaniec pow. ostrowskiego, potrącił przechodzącą po przejściu dla pieszych 70-letnią mieszkankę Wyszkowa. W wyniku zderzenia piesza doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Wyszkowie.
20 listopada do kradzieży wózka dziecięcego doszło w godzinach popołudniowych na terenie osiedla przy ul. Sikorskiego. Wózek skradziono z klatki schodowej.
W czwartek o włamaniu do budynku mieszkalnego na terenie gm. Wyszków powiadomiła poszkodowana mieszkanka Lucynowa. N/n sprawcy w godzinach rannych dostali się do jej domu, skąd skradli pieniądze, sprzęt RTV oraz gitarę. Postępowanie w tej sprawie prowadzą wyszkowscy kryminalni.
21 listopada w godzinach popołudniowych n/n sprawcy skradli z terenu prywatnej posesji w Przetyczy Włościańskiej,niezamknięty samochód marki VW Golf, w którym znajdowały się również klucze od pojazdu. O kradzieży poinformował tuż po godz. 20:00 właściciel samochodu. W trakcie podjętych czynności policjanci odnaleźli poszukiwany pojazd. Stał on na parkingu przed budynkiem UG w Długosiodle. Golfa w stanie nienaruszonym z kluczykami w środku zwrócono właścicielowi. Policjanci z Długosiodła wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Źródło: KPP Wyszków.